Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles utan lehet...

Gyokerkezeles utan lehet enni? Nagy mutetem volt es meg vissza kell mennem a befejezesre. Illetve lehet azert fogat mosni nem? Mar aznap? Es melyik a legjobb szajviz, ami inyre jo?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés, hogy az ínyedet vágták-e, azaz van-e seb a szádban. Ha van, akkor a tejtermékeket kerülni érdemes, ha nincs, csak a fogadat "bántották", de kaptál rá ideiglenes tömést, bármit ehetsz. (Persze azért az adott foggal csak óvatosan.)
2016. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az adott fogat,es nincs utofajdalom,csak kicsit sajog de bevettem egy fajdalomcsillapitot a biztonsag kedveert,mert nagyon alacsony a fajdalomkuszobom,nem birom a fajdalmakat,ezert nem is szulok!:)
2016. dec. 16. 00:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha sima gyökérkezelés volt, akkor bármit ehetsz, nem értem mit értesz nagy műtéten? Műtétnél vágnak is, utána varrnak, akkor tejtermék tiltott.
2016. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem.minden esetben"vagnak es varrnak". Letezik lezere mutet is es mi egyebek...ez nem torvenyszeru. Nekem lezerrel csinalta (persze komoly.osszegekert):-/ de meg nincs is vege meg vissza kell.mennem
2016. dec. 16. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van benne ideiglenes tömés, akkor ehetsz bármit.
2016. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat valami van benne,valami gyogyszere,az akkor az nem? Nem emlekszem hogy mit mondott a doktorno xd es nem praktizal most,hiaba is hivom,nemetul magyaraz az aszisztens hogy csak jovohet kozepen lesz ujra. Nem beszelve arrol hogy maganrendelesre mentem,potom tobb mint 200€ert pff. Annyit mondott,hogy ez meg nem a vegleges,vissza kell mennem hogy lezarja. De ugy felek enni,pedig olyan ehes vagyok,;( meg egy kavet se merek inni,csak kamilla teazok szinte egesznap,meg ilyen extra soft puha vajas mini bagettot eszegetek mint valami 60eves ;( szerintetek ne feljek ennyire? Lehet a paranoiam nagyobb mint a "baj"?
2016. dec. 16. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél, de a másik oldalon, mert az ideiglenes tömés elég morzsolódó, könnyen kijön. Én minden ettem vidáman gyökérkezelés után.

Öblögethetsz Ohlogosol oldattal, az nagyon jó ha kicsit gyulladt az ínyed.

2016. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Meridolt vettem a patikaban,extra soft meridol fogkefevel (mert ilyenkor jobb a puha sortes fogkefe) nagyon jo

Meg van kamilla koncentratumom..mar egy vagyonba vagyok...;(

Sikerult elernem a dokim privatszamjan..mondta ehetek nyugodtan...nagyon stabilan megcsinalta az ideiglenest...nem fog kijonni,kicsi ra az esely..

2016. dec. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!