Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik feromon parfüm lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik feromon parfüm lenne a legjobb 1 randira hogy a nőt még aznap ágyba vihessem?

Figyelt kérdés

[link]

Ezek közül választanék de ha nálatok valami más márkás parfüm bevált persze azokat a véleményeket is elfogadom.



2012. júl. 8. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A nők azért nem ennyire ösztönösek és egyszerüek, hogy valami illat hatására tartalmazzon az bármit is, egyből szexeljenek. Az állatvilágban is csak a primitívebb fajok ilyenek. A személyiségeddel bűvöld el! Légy ápolt, laza, határozott, természetes, figyelmes, vicces, érdeklődő stb, stb. Hagyd ezt a feromonos szarságot. Nem ér semmit
2012. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Jól írja az első. A molylepkéknél bonyolultabb élőlényeknél már nincs ekkora hatása a feromonoknak.
2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz valami bölény illatúval...
2012. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt én is kipróbálom
2012. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rendeltem innen pénteken de még nem jött meg
2012. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

már giorgio armani hugo boss meg christian dior is nyomatja ezeket az értéktelen feromon parfümöket???

semmit nem használ, inkább fürödj meg és fújj magadra AXE-ot vagy adidast. pl. az excite-ot ;)

2012. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ha kipróbálom azzal nem veszíthetek semmit :D
2012. júl. 9. 06:51
 8/10 A kérdező kommentje:

@ 16:40

Hétvégén nincs szállítás!

2012. júl. 9. 06:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tőlük a Boss illatot használom már régóta. Csak jókat tudok mondani róla. Nálam 5 csillag.
2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 baptistaberry válasza:
Azok írják akik még sose probálták csak próbálnak okoskodni,de semmit nemtudnak az egészről...énis a hugo bossal keztem már az első alkalommal amikor bevetettem hatásosnak tünt...nem azt mondom h,ha megérzik rajtad a csajok lerángatják rólad a nadrágot...de ha már elég közel kerültél egy csajhoz 1 percet se fog gondolkodni h, szexeljen-e veled
2013. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!