Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyiért csinálnak mufogat...

Mennyiért csinálnak mufogat 2016ban? Többi lent

Figyelt kérdés

Sajnos félek a fogorvosoktol és annyira tönkrement a fogam mert lyukas hogy szerintem már nem lehet megmenteni és kikell húzni.

Egyik oldalon már régebben kihuztak 1et nem szeretnék mindkét oldalon fogatlan lenni. 2 oldalon 1-1 fogat mennyiért csinálnának meg?

Koszonom előre is a válaszokat!



2016. dec. 16. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért inkább menj el a fogorvoshoz, és kérd az ő javaslatát. Az ár az ingyenességtől a több százezerig terjedhet.
2016. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes fogpótlás nincsen!

25 ezertől, a csillagos ég, 1 fog pótlása. Ha egy fogad hiányzik, arra számolj 3 fogat, mert a két szomszédos fogat is lecsiszolják. Így lesz híd. Nagy ritkán úgynevezett lengőtagosat is készítenek, ehhez csak 1 fogat csiszolnak le, és arra lengetik a hiányzó fogadat. Ez attól függ, hogy hol van a hiány.

2016. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van csiszolás nélküli híd is, olyankor van a koronán két kis fül, amiket beragasztanak a két szomszédos fogba, de azokra a fogakra nem kerül korona, nem kell szétverni őket.
2016. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt már kivehető fognak hívják. Hivatalosan klipsz a neve.
2016. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as válaszoló és nem tudod esetleg hogy az úgy mennyibe kerülne?
2016. dec. 16. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kivehető, szerintem elég világosan elmondtam, mi a lényege, van rajta két "fül", ugyanabból az anyagból, amit inlayként beragasztanak a két szomszédos fogban kialakított foglalatba, ez ugye kevesebb rombolás.


Azt nem tudom, mennyibe kerül, nyilván rendelője válogatja, utána kell kérdezni. Nekem nincs ilyenem, nekem implantátumaim vannak, csak olvastam erről, mint az implantátumnál olcsóbb, a hagyományos hídnál meg kevésbé invazív fogpótlásról és megragadt. Úgy saccolom, olyan ötvenezerről indulhat.

2016. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!