Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet Budapesten "fogszerű...

Hol lehet Budapesten "fogszerű" fogtömést csináltatni?

Figyelt kérdés

Nem a színe, a felülete érdekel. SZTK-ban csinálta meg két olyan fogamat a dokinő, amire totál nulla panaszom volt, nem is tudtam, hogy van velük baj.

Na ehhez képest most elképesztően idegesít ami lett belőlük, olyan kicsit kényelmetlen, kicsit éles, és egyáltalán nem fogfelület szerű. :(


A túloldali lenyomat vagy ilyesmi alapján szeretnék rajtuk igazíttatni azt hiszem?


2016. dec. 21. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol. Ez nem helytől függ,hanem orvostól. Van olyan orvos aki odafigyel rá,hogy esztétikailag is szép legyen a fog. Egyébként ha viszamész az orvoshoz aki csinálta és elmondod a problémádat, ő is meg tudja oldani(ha akarja).
2016. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem látszik! Kinézetre teljesen korrekt, tényleg! Kínomba jónéhányat befényképeztem, próbáltam lámpával tükörrel nézegetni, (fent van, hátul) de érzésre is fura kicsit, felületre a túloldali még megcsinálatlan fogaimhoz képest meg pláne.
2016. dec. 21. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom mikor készült a tömés,de a rágással szépen lekopik viszonylag rövid időn belül. Persze,ha nagyon zavar menj el az orvoshoz és mondd el neki.
2016. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abszolut friss. Még egy hetes sincs.
2016. dec. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!