Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenről már hallottatok?...

Ilyenről már hallottatok? Foghúzás utáni komoly problémám adódott. Ha tudtok írjatok kérlek egy megfizethető és jó szájsebészt aki rendel holnap

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek, na szóval én soha nem szedtem vérhígítót, nem tudtam arról hogy véralvadás problémáim lennének. Ha véletlen elvágtam az ujjam nem történt semmi komoly

Most viszont miután kihúzta a fogamat (életem első igazi foghúzása)

2 órán keresztül iszonyatosan vérzett, elküldött a szentkirályiba, ott lebeny nélkül összevarrta. Továbbra se állt el a vérzés, egy napig még csepegett a vér de legalább nem ömlött.

Most pedig ott tátong egy nagy lyuk dec 16 óta...

Leszedte a varratszedést visszaküldött szentkirályiba, hogy nézzék meg mert így nem maradhat. Onnan hazazavartak le se szartak.

De most már kezdek félni...

Tudtok ajánlani egy megfizethető és jó szájsebészt, illetve ez mennyire normális?

Konkrétan egy lyuk van az ínyemben ahonnan kijött a fog gyökere :(


27F


2016. dec. 27. 01:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Közbe olvastam más kérdéseket is itt.

Még megjegyezném, ez a metszőfogam, ami jó nagy és elég nehezen jött ki. Valaki írta 3-4 hét is lehet mire összehúzódik egy másik kérdésnél. De az normalis hogy még relative nagy lyukat látok? Nem tudom kisebb-e szerintem még mindig nagy :/ Dec 16 meg már nem tegnap volt

2016. dec. 27. 02:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2016. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!