Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek van cirkónium híd-fogpó...

Renesmee98 kérdése:

Akinek van cirkónium híd-fogpótlása tudna válaszolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy már nagyon zavaró a foghiányom (1 db és elöl van)és azt olvastam hogy a cirkóniummal készült híd a legtermészetesebb és a legtartósabb híd(tudom hogy az implantátum jobb de nagyon drága), szóval az érdekelne hogy nektek mennyire vállt be és hogy tudom hogy fogászat függő de mennyibe került? És azt a bizonyos ideiglenes pótlást amíg elkészül a rendes azt is külön ki kell fizetni, vagy az benne van az árban? Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 27. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy dupla cirkóniumkoronám felső 1-es, 2-es fogon. Anyámnak egy 4-es hídja. Egy fognyi belőle olyan 50-60 ezer forint. A fog kezelése még egy 10 ezer, 5 ezer kb. egy egyes ideiglenes korona (azt is fogtechnikus csinálja), de előtte is formáz fogorvos nagyon ideiglenest 1-2 napra.

Híddal két ép fogra is koronát kellene rakni, lehet hogy jobban jársz az implantátummal.

2016. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!