Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy ilyen műtét körülbelül...

Egy ilyen műtét körülbelül mennyibe kerülhet? Milyen kockázatai lehetnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és van még két tejfogam (emiatt nem lehet fogszabalyzom sem).

Szóval a két fölső szemfogam még tejfog, mert az alatta lévő csontfogak a szájpadlásomban vízszíntesen elnőttek. A fogorfos azt mondta, hogy a tejfogaim kihúzása után szájsebészeti műtéttel elő lehet segíteni a csontfogakat.

Egy ilyen műtét mennyibe kerülhet? Lehetnek-e kockázatai (hogy például teljesen tönkreteszem a felső fogsorom és évekig ezzel fogok szenvedn) ?

Ha valaki tudna jó klinikát, orvost ajánlani, azt is megköszönném!



2016. dec. 27. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Hát... szerintem inkább ne.

De ha mégis, akkor keress fel egy komoly szakklinikát, nem lesz olcsó.


Ha 2 évig nem nőnek ki, akkor addig foghíjas leszel?

Sztem azok még kicsik, meg sem nőtek....


Kár ilyenért pénzt és kockázatot válalni.

A természet 1-2 éven belül magától megoldjas.

2016. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem azert nem estek ki a tejfogak, mert meg nem kerult ra sor. Nem is fognak, mert az alatta levok nem jo iranyban nottek. Ezert kene kihuzni a tejfogakat es a csontfogat mutettel elosegiteni.

Mennyire lenne draga?

2017. jan. 1. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam kb. ez a helyzet, a jobb hármas fog a szájpadlásomon nőtt ki (párhuzamosan az elsőkkel, tehát messze is van és el is van fordulva). Ma voltam fogorvosnál, mivel semmi nem tolja a tejfogamat és nem mozog nem fog kiesni, ezért ő azt ajánlja, hogy a maradandó fogamat vegyük ki. Nekem a 3-as nem is férne be a tej helyére így a 4-eset ki kellene húzni, de azt mondta hogy keserves lenne azt oda betenni. Megröntgenezte, még konzultál egy szájsebésszel ő mit gondol és kiderül mi lesz. 19/l
2017. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!