Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lejött a fogínyem?

Lejött a fogínyem?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a szemfogamnál az ínyemen keletkezett egy kicsi fájdalmas fehér pont mondta az orvosom hogy ecseteljem "Glycosept" sárga ecsetelővel be is ecseteltem de rá 1 napra azon a területen le jött az ínyem, nem teljesen hanem így a teteje, nem fáj csak étkezésnél csíp. Az orvosnak se tudok szólni mert 20.-áig szabin van és máshoz nem mehetek mert hozzá vagyok bejelentve. Tippek, ötletek? Ui.: fogszabályzóm lesz jövőhónapban
2017. jan. 2. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogínysorvadás?


"Lejött az ínyem". Azaz gondolom elvált a többitől. Ez, ha így van, fogínysorvadás lesz. Elég komoly móka. Hány éves vagy?

Drogoztál?

2017. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 agyok és nem
2017. jan. 2. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ott egy afta, majd 1-2 héten belül elmúlik, és regenerálódik az ínyed is. Nekem néha akkorák, hogy féj arcom bedagad belül, és lesz egy nagy lyuk, de mindig helyrejön.
2017. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne kenegessem valamivel vagy jó az magának?
2017. jan. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!