Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnál voltam ma mert...

Fogorvosnál voltam ma mert letört a fogam rakot rá ilyen nem tudom mit de ksöbb ettem és lejött mi lehetet vagy baj ha lejött?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 22. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ahgoy látom mélyharapásod van, és ebből kifolyólag rágáskor beleütközhetett az alsó fogad és letört. Nem szabadna, de ez valószínű a gyenge tömőanyagtól lehetett amit rákókányolt. Vagy talán ideiglenes koronát tett rá és később lesz egy végleges csináltatva, mire jutottatok? vagy csak rárakott valami szutykot és szevasz?Az igazság az nem látom tisztán hogy a fogad preparált e vagy csak ki van egészítve tömőanyaggal.
2016. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem mondott semmit de nagyon féek hogy ez baj hogy le esett :(
2016. ápr. 22. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát gyerek, én a helyedben rinyálás helyett elmennék egy normálisabbhoz, mert erre korona kell az tuti.
2016. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!