Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó brakett vagy...

A fogszabályzó brakett vagy mi a neve alatt és a gyűrű alatt honnan lehet tudji ha eleohaf a fog? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve másfél éve van fogszabim és néha volt olyan hogy nem mostan fogat este meg reggel de a tobbi napon mkkdog..csak neha volt ilyen..nem sokszor..lehet valahonnan tidni hogy elrohadt e?

2017. jan. 7. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Na akkor ennek most fuss neki még egyszer jó? :)
2017. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval, fogszabályzóm van másfél éve és egyszer kétszer szokott olyan lenni hogy este vagy reggel nem mosok fogat..honnan lehet megállapítani higy elrohadt a fog? Akkor leesne?
2017. jan. 7. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Éreznéd egy idő után hogy fáj. És az is előfordulhat hogy leesik. Mivel a brekett ragasztva van, maximum csak a szélénél érheti szuvasodás, de előfordul hogy alárohadhat.


És ha jól értem gyűrű is van ami körülöleli a fogat, az gázabb! Ott elő szokott fordulni. Mindenképp moss fogat, ne hanyagold el!


A rögzített fogszabályozóknak ez az átkuk hgoy nehéz a takarításuk. Azért találták ki a kivehetőt. Aminek a téves elnevezése az éjszakai fogszabályozó. Azt nem csak éjszaka kell hordani hanem a nap 24 órájában. Az az előnye hogy meg tudod takarítani és a fogaidat is.

2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap fogat mostam (többször is) és olyan érzés, mintha a gyűrű alatt szuvasodna. Nagyon félek. Igyekszem mindig nagyon alaposan takarítani, de a gyűrűk alatt mégis hogy tudnám? Ott amúgy is olyan kőszerű trutyit rakott a fogorvos. Valószínűleg kijött onnan
2023. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!