Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez? Széklet képződik a...

Mi ez? Széklet képződik a torkomban?

Figyelt kérdés
Mi ez? A torkomban valami manduaszinú, általában ceruzahegy méretű, elmorzsolható, enyhén széklet szagú, nedves doldog képződik. Akkor szoktam észrevenni amikor iszok. Úgy érzem mintha valamit lenyeltem volna az üdítővel együtt. Miután sikerül felkrákognom már a számban is érzem azt a bizonyos kellemetlen ízt. Egy hónapja jellemző ez kötbelül. Mi lehet ez és hogyan tudnám megszünteni. Azt mondják hogy a szám nem büdös ez után. CSAK KOMOLY VÁLASZT SZERETNÉK! NEM SZERETNÉM EZT A KÉRDÉST VICC TÁRGYÁVÁ TENNI AKÁR MENNYIRE IS VICCES!

2017. jan. 8. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Széklet biztosan nem!
2017. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a torkodban biztosan nem képződik széklet. Én, mint laikus azt mondanám, lerakódott a takony a torkodon. Menj el orvoshoz, ő tud neked segíteni. Ezt a székletes dolgot nehogy mondd neki, mert küld egy beutalót a pszichiátriára.
2017. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fordított perisztaltika létezik, amikor megfordul a belek mozgása. De akkor székletet hánynál konkrétan.


Menj orvoshoz.

2017. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy az alvadt vér lehet, de semmiképp nem normális, gégészetre kell menni.
2017. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez genny. Használj torokfertőtlenítőt.
2017. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gennyes mandulagyulladásod van. Elég veszélyes, mert rámehet a szívedre. Menj vele dokihoz!
2017. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pl mandulakő, de nézesd meg gégészeten.
2017. jan. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez mandulakő, 1-2 alkalommal természetes, ha előfordul, de ha sokszor tapasztalsz ilyet, mutasd meg egy gégésznek
2017. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segített mindenki!
2017. jan. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!