Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy nyálka...

Miért van az, hogy nyálka képződik a torkomban amit állandóan ki kell köpnöm?

Figyelt kérdés
Reggelre mindig megtelik a torkom ilyennel.Napközben is elég intenziv.És folyamatosan arra késztet,hogy kiköpjem.Már sokmindent kipróbáltam de semmi nem vállt be.

2014. febr. 10. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nem eszel tejterméket, tejet sem, és tojást sem. És persze sok folyadék, lehetőleg víz vagy cukormentes gyógytea.
2014. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,olvastam erről.Nagymértékben visszafogtam a tejtermékeket.Forrásvizet iszok,azt sem műanyag üvegből hanem rendes üvegből.Gyógyteákat szoktam inni vagy mézzel vagy méz nélkül.A cukrot is minimálisra csökkentettem...semmi változás
2014. febr. 10. 01:32
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld nem kiköpni és fordulj szakorvoshoz
2014. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem cigizel? nekem addig volt amig cigiztem
2014. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos jól szopsz...
2014. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem köpöm ki nem tudom lenyelni.Nem cigizem,nem iszom,nem drogozom.Szerintem az orvosok csak kisérleteznének rajtam gyógyszerekkel
2014. febr. 10. 22:18
 7/7 anonim válasza:
Ugyanez a problémám szó szerint! Ha a kérdező megoldást talál, megoszthatná!
2021. okt. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!