Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás mennyire...

Bölcsességfog húzás mennyire fog fájni maszek szájsebészeten?

Figyelt kérdés
Az én fogorvosom nem szájsebész, beutalt a kórházba, de nincs az az isten, hogy oda menjek, inkább kerestem egy maszek szájsebészt. Az alsó bölcsességfogaim oldalra nőnek. Mennyire lesz rossz a húzás?

2017. jan. 9. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi fájdalmat nem éreztem, de mivel elég masszívak a fogaim nehezen jött ki és rossz volt nézni ahogy rángatja, de ennyi
2017. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A húzás semennyire. Elérzéstelenítenek teljesen max annyi h tartani kell ellen.
2017. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hangja tényleg borzasztó lesz?
2017. jan. 9. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Erősen életkor függő, azaz, hogy mennyire van kint az ínyből és mennyire könnyen lehet megfogni. Nekem 40 éves korom körül húztak egyet ki, azt mondanám, hogy a legkevésbé fájdalmas volt, lényegében csak az érzéstelenítő injekciót éreztem és pár órával utána, amikor már az érzéstelenítő hatása is elmúlt, mintha meg sem történt volna az egész.
2017. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja szedték ki az egyiket, tavasszal megyek a másikkal. Az érzéstelenítő injekció kellemetlen volt, aztán utána egyáltalán nem fájt. Engem a hang sem annyira zavart, de tény, hogy nem volt kellemes. A műtét után fájt egy darabig, de cataflammal nekem abszolút kezelhető volt a dolog és én másnap már simán dolgoztam.
2017. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 perc alatt kiszedte varrással mindennel együtt. Nem fájt, csak később amikor kiment a zsibasztó hatása.
2017. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem félek a fogorvostól, de most rettegek. :D
2017. jan. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!