Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ér valamit a napi 1 vagy 2...

Ér valamit a napi 1 vagy 2 fogmosás (reggel és/vagy este) ha egész nap össze-vissza eszem?

Figyelt kérdés
Legtöbbször csak akkor mosom fogat mielőtt elindulok itthonról.. Rossz szokásom. nyilván nem így lenne ha a párommal élnék.

2017. jan. 16. 18:19
 1/6 A kérdező kommentje:
17/f
2017. jan. 16. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minimum napi két fogmosás kell. Reggel és este. Este mindenképp!

Ha napközben nem tudsz étkezés után fogat mosni, rágja cukormentes rágógumi. Pl Orbitot.

Te is tudod, hogy kevés az a fogmosás amit te csinálsz...

2017. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan azt hiszik, hogy napi egyszeri fogmosás a normális, legalábbis az oldalon sok ilyen kérdés van. Pedig a minimum a napi kétszeri alapos fogmosás. Legyen meg a napi kétszeri fogmosás.
2017. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha össze vissza eszem akkor mossak napi akár 6-szor fogat?! :P
2017. jan. 16. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kétszer mosd meg és rágózz, ahogy ìrtam. Első vagyok.
2017. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hatszor, minimum kétszer, de ha van rá lehetőséged, akkor jó ebéd után is fogat mosni. Hallottam már olyanról is, hogy valaki minden étkezés után ment fogat mosni, mert koszosak lettek a fogai. Na ez meg a másik véglet. :D Nem tesz jót a zománcnak.
2017. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!