Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, ha a fogszabyzóval...

Normális, ha a fogszabyzóval nem enged összezárni és, ha a drót vég le felsértí az pofá zacskóm széllét?

Figyelt kérdés

1)Arra gondolok, hogy az őrlőfogamon ball oldalon (nekem) a fém pánt nincs megfelelően felrakva és nem enged összezárni. Úgyhogy a kétsor fogam közül a bal összeér a pánt miatt a jobb olda pedig még csak nem is érintkezik.

2)Továbbá a drót vége ami a tapancsokon végig halad és a két vége az őrlőfogak pántjának a tapancsán van. Ott a drót baromi hegyes és bele akad a pofa zacskóba és ugyenez a másik oldalon. Az a kérdésem, hogy ez norm. vagy az orvos pocsék munkát végzet. Mindez az első nap még és hát én ezt egy hétig se fogom bírni. Köszönöm a válaszokat előre is.


2017. jan. 17. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem normális. Menj vissza a dokihoz. A pofazacskóba nem akadhat be a drót, nem sértheti fel!

A jövőre vonatkozóan pedig ez jó tanács: Mindig, rögtön szólj a dokinak, ha valami nem jó, mert te tudod a legjobban, mit érzel.

2017. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor kontrollra mész, mindig ellenőrizd a végén a nyelveddel, hogy kiáll-e a drót. Ha igen, szólj, hogy teljesen vágja le (vagy tekerje vissza). A gyűrű miatt is szólj, ez nem normális, hogy nem tudsz rágni rendesen. Hanyag a dokid.
2017. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 17. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, hogy túl hosszúra hagyta a drótot. Pár nap alatt krátert csinált a számba. Én nem vártam sokáig, felhívtam, és levágta rendesen. Utána az összes alkalomkor még ott a rendelőben megnéztem, hogy elég rövid-e.

A gyűrűvel kapcsolatos dolog sem normális. Szerintem hívd fel reggel az orvost.

2017. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!