Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műtét a szép, egyenes fogsorért?

Műtét a szép, egyenes fogsorért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves férfi lennék, akinek gyermekkora óta csálén állnak az elülső fogai (nem valami szép látvány - alap beszédnél nem nagyon látszik, de nevetésnél siralmas a helyzet).


Fogszabályzóval nem szívesen próbálkoznék, viszont hallottam róla, hogy állítólag egy szájsebészeti műtéttel szinte azonnal helyrehozható a hiba.


Igaz hogy drága az állítások szerint (300-400 ezer forint), de nekem simán megérne ennyit.


Magyarországon hol csinálnak ilyet? Ha egyáltalán csinálnak...


2017. jan. 19. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

hasznosabb válaszokat tudnánk adni, ha feltennél egy képet


de ha jól értem a kérdés, te egyenesen kérdőre vonod a fogszabályzó értelmét, és kiváltanád egy egyszerű műtéttel, ha ez ennyire egyszerű lenne, akkor 300-400 ezret simán ráköltenének sokan, mivel felnőtteknek a fogszabályzó simán kerülhet ennyibe


szóval a képpel többre mennénk

2017. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem töltök képet. És sokak szerint igen, ez ilyen egyszerű. Hallottam már történeteket, hogy ennek meg annak XY összegért megcsinálták szájsebészeti beavatkozással (általában 1 hetes időtartamról beszélnek).


Olyanról is hallottam, hogy nagyon csálén álltak valakinek a front fogai, ezért kivetette őket (persze műtét ez is), majd arra a részre műfogakat kapott, így szép egyenes lett neki.


Szlovákiában tudok egy helyről, ahol csinálnak ilyet, de akkor inkább maradnák már Magyarországon, helyi orvosoknál. Erre irányult a kérdésem.

2017. jan. 20. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg van ilyen.. De ugye nem akarod emiatt kivetetni a saját fogaidat és műfogakat berakatni helyette?


Egybként 1 implant (nem ilyen komplikációval, mint amilyen neked kell, tehát sima 1 fog gyökérrel) kb. 200 ezer forint..

2017. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 milliós tételek ezek inkább, ahogyan az előző is mondja, kiveteted azt a pár fogat, ami csálén áll, és helyett implantátumot rakatsz be 200e/fog áron
2017. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!