Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elviselhetetlen fogfájás...

Elviselhetetlen fogfájás gyötör ami péntek Estére jott ki. Van fogorvosi ugyelet elsősorban Szarvason? Esetleg Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Szombaton meg dolgoznom kell de utana elmennek vhova. Semmi gyógyszer nem hat. Se xilox se cataflan se flector. Csak fekve faj es a bölcsességfogam a bűnös. Sajnos aludni nemtudom mert amint vízszintesbe kerülök elkezd fájni az egesz bal oldala a fogsoromnak. Kb 10 eve bujt ki bal alul észrevétlenül es nagyon lassan nott. Most se tobb par millimeternel. Körülötte az inyem faj érzékeny ha lefekszem meg kisugaroz a fájdalom.

2017. jan. 20. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz tudni dolgozni. Nekem betört (nem volt elég helye) a bölcsességfogam és egyből fogorvos kellett, mert semmi nem használt. Esetleg donalgin -vényköteles....és megpróbálhatsz szegfűszeget rágni.
2017. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is mennek ha tudnam hogy rendel bárki is...Szarvason nem hiszem h rendel bárki hetvegen de talan Békéscsabán.. Borzasztó ez a fájdalom nem tudom mihez hasonlítani. Es nem értem miért nem hat semmi gyógyszer ra..
2017. jan. 21. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivd fel az orvosi ügyeletet, hátha ők tudnak segíteni, hová kell menni ügyeletre. [link]
2017. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!