Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteken tömték be a fogam,...

Pénteken tömték be a fogam, de annyira fáj, hogy azóta alig bírtam tőle aludni, most pedig mégjobban fáj, már enni sem bírok. Szerintetek visszamenjek ma a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedtem be (cataflam erősebbik, és dologitmax) de egyik sem használt.
2017. jan. 23. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy menj vissza! Szerencsés esetben "csak" gyökérkezelni kell a fogad.
2017. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj vissza. Nem lenne szabad fájnia. Valami nincs rendben.
2017. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már gyökérkezelte a doki. pénteken fejezte be. de akkor sem hatott érzéstelenítő, és nagyon fájt. Azt mondta, hogy ettől jó lesz, de megvan rá az esély, hogy ki kell húzni (már 3-om fogam kihúzták ez miatt)
2017. jan. 23. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van valami gyulladás, azt kéne kezelni.

Nekem gyökérkezelés után nem tömték be, hanem valami gyógyszert tettek bele és csak ideiglenes tömést. Kellett járnom rendszeresen. Aztán csak később tömte be véglegesen, amikor már rendbe jött.

Ha túl korán tömi be, akkor úgy feszít és fáj. Akkor még tuti van valami gyulladás.

Szerintem érdemes lenne másik dokit is megkérdezni, mert az nem túl jó, hogy sorban húzzák ki a fogaidat és nem is tudod, hogy miért.

2017. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene szedni a próbatömést azonnal és tisztítani kellene szerintem még a gyökeret, azért fáj ennyire mert gyulladásban van, ilyenkor Dalacint szoktak felírni és nekem gyógyszeres tömést tett bele a fogorvos.
2017. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszeres tömést szedte ki pénteken és ezt az idegölőt rakta bele töméssel (ideiglenessel). Dalacinbol már az erősebbiket is meg a gyengébbiket is szedtem 2x 2x, plusz még augmentint is erősebbik és gyengébbik fel volt írva, nyár óta szedtem őket
2017. jan. 23. 15:44
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi, azt írtam már gyökérkezelte, de most gyökérkezeli
2017. jan. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!