Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kellemetlen szajszag ellen...

Kellemetlen szajszag ellen mit lehet tenni? Mas is küzd ezzel?

Figyelt kérdés

Sokan emlitettek mar, hogy kellemetlen a szajszagom, en is szoktam magamon érezni, de abszolút nem állandóan, leginkabb akkor ha éhes vagyok. De kb 3 óránként éhes vagyok es akkor jelentkezik általában a kellemetlen szag, viszont nem tudok emiatt állandóan enni, se ragozni (főleg iskolában).

Olvastam régebbi kérdéseket ezzel kapcsolatban, de a válaszok mindenhol ugyanolyanok voltak: rossz gyomor, rossz fogak. Tényleg csak néhány embernek van kellemetlen szajszaga ha éhes? Mert en a válaszokból ezt szűrtem le.

Egyébként gyomorproblemam nincsen, a fogaim sajnos nem jók, tudomásom szerint lyukas fogam jelenleg nincs, csak kezdődő. Apám fogorvos, viszont elég lazán kezeli a dolgot, komolyan elgondolkoztam azon, hogy bejelentkezek máshova, mert neki szinte 'soha nem férek bele az idejebe'.

Viszont másrészről pedig amikor az összes fogammal rendben volt minden akkor is fent állt a szajszag.

Szoval mit tudnék tenni ez ellen? Ti mit csináltok?

19/L



2017. jan. 24. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérképet is csináltass.

ELég folyadékot fogyasztasz?

2017. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig naponta 3 liter vizet ittam, ez mostanában visszacsökkent 1,5-2re, de en ugy tudom ennek bőven elégnek kene lennie.
2017. jan. 24. 22:53
 3/5 anonim válasza:
Mielőtt válaszolnék a kérdésre, tudnom kell, hogy ez egy raccsolós "szarszag", vagy ékezet nélküli "szájszag". Nyilván, a megoldás is ettől függ.
2017. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül van szájszag írva mindenhova, úgyhogy a vicc az nem jött ossze.
2017. jan. 25. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


esetleg még a mandulakövek, a fogkő és a lepedék is okozhatják.

Nézz utána az ayurvéda fogápolásnak kókuszolajjal. Csodákat tesz..

2017. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!