Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Más is van úgy, hogy gyűlöli...

Más is van úgy, hogy gyűlöli a fogait? Nekem csak gondom volt belőle, pedig egy csomót foglalkozom vele.

Figyelt kérdés

Egyrészt borzasztó csúnyák voltak, ferdék. Képet nem akarok kitenni, mert egyből felismernének. A lényeg, hogy a kettes fogam már kifordult volna a helyéről, mert nem volt neki hely és olyan volt, mint a vámpíroknak. Nem vicc, szó szerint! Nagyon sokat bántottak vele és sajnos nagyon későn kaptam fogszabályzót. Nem volt pénzünk és a szüleimnek is jó volt az ugyanilyen fog, ezért nem is akarták, hogy nekem legyen.

Utána a fogszabályzóval bántottak, csúfoltak rengeteget a gimnáziumban. Végül az sem lett olyan, mint szerettem volna, de sokkal jobb, mint volt.

A másik, hogy akármennyit mosom, nagyon-nagyon sárgák. Egyszer találtam pár éve egy fogkrémet, attól hófehérek lettek, de nem tudom mi volt az.

Nagyon sokat romlanak is, már szinte az összes tömött és egy-két húzott is (fogszabályzó miatt is húztak ki), pedig csak 19 éves vagyok. Cukorból nagyon keveset fogyasztok. Egyedül anya sütijeiből eszek ritkán és az ajándékba kapott csokin (évi 4-5) kivül, nem eszem édességet. Rengeteget foglalkozom velük és mégis.

Pár éve tavar ennyire, hogy másnak lehet gyönyörű szép, egészséges foga, nekem meg csak egy átok, hogy még megvannak.


2017. febr. 3. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
A fogak állapota legtöbbször nem azon múlik hogyan ápolja az ember vagy eszik e édességet, sajnos ez genetika nagyrészt... Nekem is rengeteg bajom van a fogaimmal és nem önhibából.
2017. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!