Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzás tényleg...

A fogszabályzás tényleg megváltoztatja az állkapocs kinézetét?

Figyelt kérdés
Elvileg megváltozik tőle a profil az állrésznél.Azt hallottam,hogy az állkapocs is nagyobb lesz tőle.A szájüreg is nagyobb,a száj nagyobbra nyitható lesz?Azt észrevettem,hogy aki fogszabályzós,szinte mindegyiknek olyan nagy szája van

2017. febr. 3. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Megváltozik. Nekem sokkal kiljebb lett az álkapcsom tőle, teljesen kinyomja a számat, alig lehet becsukni tőle.

Ráncok is szinte mindenkinek vannak a szája körül, ha fogszabályzót visel.

Nos nekem az sem múlt el, még másnak igen. Ha meg sok fogat húznak ki, akkor beesett lesz tőle a szád.

Nem sok mindenkit láttam, akinek ez előnyére vált volna.

2017. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szájüreg nagyobb lesz tőle?Nagyobbra tudod nyitni a szád,mint elötte?
2017. febr. 3. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

A szájüreg az adott, nem lesz nagyobb. Ebben vanbak a nyelved, fogaid, mandula stb.

Van két állkapcsod, egy felső, amin a felső fogsorod van és egy alsó. Nekem ez lett nagyobb és "kiállóbb". Illetve kaptam szájpadlás tágítót is, az is növeli a fogsor méretét.

Maga a szájüreg nem lesz nagyobb, hogyan lenne az? Az, hogy mekkirára nyitod, az is adott. Maximum azért tűnik nagyobbnak, mert a fogsor változik csak.

2017. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Logikusnak tűnt,hogy ha nagyobb és hosszabb lesz az állkapocs,akkor a száj is nagyobbra nyitható lesz.Ezt hogy kell elképzelni,hogy növeli a fogsor méretét?Szélesebb lesz a fogsor?
2017. febr. 3. 19:49
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez marhaság... Kisebb változások lehetnek, persze. Ha eddig kiálló fogad volt, és helyre teszik, akkor utána nem lesz olyan "csücsörítős" a szád. De ezek kb. fel sem tűnnek másoknak, max neked.
2017. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
22:09 es . Nem a szájról beszélünk, hanem az allkapocsrol,és változhat tole. Nekem is melyharapasom volt, előre lett húzva gumikkal, a szám formája is másabb és az egész fejeme. Nem marhaság.
2019. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!