Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő leszedésnél kérhetem ezt?

Fogkő leszedésnél kérhetem ezt?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek leszedetni a fogkövet. 2 fogamon sok van, 3 fogon csak egy pici csík.

Mivel eléggé be vagyok tojva, ezért ha úgy érzem, hogy túl sok lenne ez mind, kérhető, hogy egyszerre csak 2-3 fogról szedje le. Pár nap után a többiről.



2017. febr. 4. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Óóó ne rinyálj már, kb 10 perc alatt kész az egész, nem fognak 2-3 foggal szórakozni.
2017. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem igazán értem. Nekem ha fogkövet szednek le, akkor az összes fogról egyszerre, és ahogy az első írja, az egész nem tart 10 percig. Tudod, mikor mennék vissza még egyszer. Mondjuk én időpontot se szoktam kapni fogkőleszedésre, hanem ha elmegyek megnézetni a fogaimat, és nincs velük gond, akkor ha már úgyis ott vagyok, leszedi az orvos a fogkövet.
2017. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fogíny gyulladás is közre játszik pluszban, hogy félek, hogy fájni fog és egyszerre túl sok lenne.
2017. febr. 4. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérjél érzéstelenítést, magán orvos ad.
2017. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Inkább érzéstelenítő zselét kérj a fogínyedre.
2017. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!