Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás olcsón Borsod...

Fogszabályzás olcsón Borsod megyében?

Figyelt kérdés
Éjszakai fogszabályzót szeretnék (20 éves lány vagyok), az érdekelne, hogy Borsodban, esetleg Eger környékén hol lehetne a legolcsóbban megúszni, és az mennyibe kerülne mindenestül? Úgy, hogy azért értsen a dolgához a doki/dokinő! :D

2017. febr. 4. 18:10
 1/3 anonim válasza:
El kell hogy szomorítsalak de te már 20 évesen nem fogsz semmiképp kapni éjszakait csak felragasztottat de azt is nehézkesen. Miskolcon ott van az Adamantin kft. nagyon jól dolgoznak megfizethető áron
2017. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, arról már én is hallottam meg fogom keresni őket :) (közben kitaláltam, hogy jobb is lenne a felragasztott, porcelánt szeretnék, nem tudod az mennyi lenne kb?)
2017. ápr. 18. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én odajárok fogászatra elég régóta.18év felett már ugye nem jár tb szóval árakról nem tudok mit mondani,de hívd fel őket nagyon rendesek és jól dolgoznak!:)
2017. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!