Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökér kezelt fogam melett...

A gyökér kezelt fogam melett is furtak történ már valakivel ilyen? Nagyon meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
1más fé hete kezdték gyökér kezelni a fogamat. Minden két naponta vissza rendeltek hogy a vattát cseréljék és az idegeket ki szedjék a jobb alsó rágófogamrol van szó. 4 szer mentem vissza ma volt az ötödik allitolag ma kellet volna befejeznie de azt mondta hogy addig nem tudja befejezni a munkát amig a melettlévőt nem fejezi be tehát elkezdte furni a melette levőt is ami egyébként nem is fájt csak egy kicsi fekete valami volt rajta de soha nem fájt és szerintem lyukas se volt. Miért nem tömte be egyszerüen azt amit bekelett volna? Történt már valakivel ilyesmi? Olyan fogamon furt lyukat amin nem kelett volna most gyogyszeres vatát tett bele es egyiket se tömte be hanem csinált még egy lyukat és azt mondta menjek vissza két nap mulva. Vajon több pénzt akar belőlem kicsalni? Vagy baja is lehet a fogamnak?

2017. febr. 9. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te nem is érzed, hogy lyukas a fogad, attól még lyukas lehet. A két fogad között lévő lyukat majd egyszerre tömi be a fogorvos, úgy, hogy matricát helyez fel a fogaidra. Így, hogy az egyik fogadban nagy lyuk tátong a gyökérkezelés miatt, nem lett volna korrekt a tömés. Nyugodj meg!
2017. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Remélem minden rendben lessz.
2017. febr. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!