Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, ha a korona...

Mit csináljak, ha a korona teljesen más alakú, mint a fogaim?

Figyelt kérdés

Amióta felrakták szenvedek vele. A fogaim alapból ilyen mélyedésesek:

[link]

A koronát viszont úgy csinálták meg, hogy az full egyenes, nincs benne mélyedés. Már rengeteget csiszoltattam belőle, annyit, hogy kilátszik a fém is egy helyen, mintha lyukas lenne. A felette levő fogamat nyomja, annyira magas lett. Ez a második koronám azon a fogon, mert az első nem lett jó ennyire sem, folyton leesett.

A tömés nem szokott baj lenne, ha magas, mert kopik le belőle, de ez soha. Ha vettek le mintát, akkor miért nem a többi fogamhoz igazítják?

Ez volt életem legrosszabb döntése, már vagy 10-szer mentem vissza miatta a fogorvoshoz. Egyszerűen kitépném a helyéről érzésem van, mert annyira nem illik oda.


2017. febr. 10. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Másik fogorvooshoz kellene menned, aki normálisan megcsinálja és jobb a fogtechnikusa is.
2017. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra kell csináltatni. A fogorvos köteles levenni, ha már átlyukasztotta, és garanciában újat készíteni.
2017. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Anya beszélt rá, hogy csináltassam meg, mert sokat panaszkodtam miatta és neki több, mint 20 éve tart a korona.

Az baj lehet, hogy ott kilyukadt? Próbált belőle csiszolni, de nem jött össze neki. Itthon vettem észre, hogy ez lett belőle.

2017. febr. 10. 14:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg újra fogom csináltatni, ha összegyűjtöm rá az árát.
2017. febr. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!