Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valameldik fogamba belemegy...

Valameldik fogamba belemegy az étel és büdös. Hogy tudom megállapítani melyik az?

Figyelt kérdés

Novemberben tömte be az egyik hatos vagy hetes fogam oldalát, azóta van ez. Addig semmi ilyen gondom nem volt. Fáj is, meg érzékeny. Viszomt nő a bölcsességfogam, lehet az. Már nem bírok enni, elvkselhetetlen.

Hétfőn voltam egy leesett koronával, akkor észrevehette volna. Illetve akkor túl erősen nyomkodta bele a műszert, hogy lyukas-e, szerintem akkor csinált valamit.

Ehhez a fogorvoshoz nem óhajtok visszamenni. Amihez hozzányúl tönkretesz bele egy fogat.


2017. febr. 14. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Körbe kell menni a fogak között fogselyemmel, és megszagolgatni, mely fogköz, ahonnan jön. Fogközt érintő tömésnél nem mindig lehet tökéletesen kialakítani a fogak találkozási pontját, így lehet, hogy ott mostantól mindig megakad az étel. Fogselymezni kell minden nap 1x.
2017. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!