Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért olyan nagy kérés, hogy...

Miért olyan nagy kérés, hogy kapcsolja be a páraelszívót?

Figyelt kérdés

Anyám soha nem kapcsolja be a páraelszívót, ha főz, és állandóan bűz meg füst terjeng a házban, amit ki se lehet szellőztetni, akkor se, ha órákig nyitva van az ablak.

Hétvégente mindig arra ébredek, hogy bűz és füst van a szobámban, csukott ajtón keresztül is, csupa bűz a hajam, a ruháim stb. Hétköznap is ez van, csak akkor délután főz.

Miért olyan nagy kérés, hogy kapcsolja be a páraelszívót? Apukám is rengeteget veszekszik ez miatt vele, olyankor neki áll feljebb, és napokig nem szól senkihez. Mindig azt mondja, hogy neki ott ne zörögjön.



2016. febr. 20. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem is rettentően zavar hogy zörög!!! mi is veszekszünk rajta!
2016. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Fözz TE anyád helyett, közben kapcsold be TE az elszívót!
2016. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy egyből azzal jöttök, hogy főzzek én...

Anyámon kívül senki be se teheti a lábát a konyhába.

2016. febr. 20. 12:39
 4/21 A kérdező kommentje:

1-es, te is inkább szagolod a bűzt egész nap?

2 naponta hajat kell mosnom, hogy ne legyen okádék szaga.

2016. febr. 20. 12:43
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Miért ez a sok miért?

Tele van a gyk olyan kérdésekkel, mondvacsinált problémákkal, amiket az ember meg tudott oldani egészen addig, amíg nem volt internet. Én meg azt kérdezném, hogy miért nem anyukádtól kérdezed meg, hogy miért nem kapcsolja be? Ha ő azt mondta, hogy neki ott ne zörögjön, akkor azért. De az is lehet, hogy az árammal akar spórolni, csak ezt már annyira nem akarja mondani, mert akkor belekötne apuka, hogy számolja már ki mennyit fogyaszt, és mennyibe kerül egy új konyhabútor, ha esetleg a mostanit felgőzöli pár éven belül. Ennél többet mi sem mondhatunk.

2016. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

De gondolom megeszed amit főz...


Normális kaja nem büdös főzés közben.

Én se használom,zavar a hangja.

2016. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Mit főz anyád hogy büdös és füstöl????
2016. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Én sem bírok megmaradni mellette, ha be van kapcsolva, olyan hangos. Csak akkor kapcoslom be, ha pl. szalonnát sütök, mert ott mindig megégnek a pici leeső darabok és az nagyon be tud füstölni, de egyébként meg más kaja nem csinál bűzt
2016. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

ha még érdekel a megoldás:

lehet kapni elektromos páramentesítőt, amit használva az egész házban lecsökkenti a párát, és főzéskor se lesz vészes.

2016. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a kérdések... kellene már nagyon egy "csip-csup összezörrenések" katagória.
2016. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!