Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz helyen nőtt ki a fogam,...

Rossz helyen nőtt ki a fogam, mi lesz így?

Figyelt kérdés

Elég idős vagyok ahoz, hogy maradandó fogam nőjjön, de mégis...A jobb szemfogam mögött kezdett el nőni, majdnem a szájpadlásomon.

Már kb 2 hónapja "kinőtt" a fogam, de fájni nem fáj, picit zavaró...

Félek elmenni vele fogorvoshoz, mert annyira közel van hozzá a szemfogam, félek hogy azt is megmozdítaná húzás közben...

Szerintettek kell menni szájsebészetre ezzel, vagy csak sima húzás lesz??



2017. febr. 20. 15:53
 1/7 anonim válasza:
Fogszabályozó😊
2017. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a fogam mögé nőtt a fogam, kihúzták simán, nem mozdította meg az elöl levő fogat.
2017. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fogszabályzó minek ha már kinőtt és rossz helyre..?.. :D


remélem hogy sima húzás lesz, csak a szemfogamat ne mozdítsa meg

2017. febr. 20. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagy, nekem is a szemfog mögé nőtt, semmi gond nem lett húzásnál. Nehezen hozzáférhető helyen volt, közel a foghoz, de 5 másodperc alatt kihúzták.
2017. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Fogszabályzó minek, ha már kinőtt? Miért szerinted ki hord fogszabályzót akinek kinőtt szépen a fogai?
2017. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha fg mögé nőtt fog, azon a fogszabályzó nem segít, ott mindenképpen húzás lesz.
2017. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem alul nőtt mögé és fogszabályzóval behúzták. Igaz új "damon" eljárással, hagyományosnál húznak.
2017. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!