Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A műfogsort hogyan lehetne...

A műfogsort hogyan lehetne könnyebben megszokni?

Figyelt kérdés
Nos,3 hónapja jártam fogászatra mert volt 7 rossz fogam és azokat meg kellett csináltatnom mert nagyon csúnyán néztek ki,és egyrészt 16 éves vagyok (fiú). ma kellett utoljára mennem,mivel az orvosom mindennel végzett és ráhelyezte a műfogsort a hiányzó fogakhoz. csak a felső volt nagyon rossz és csak oda rakott műfogat. már kb 4 órája hogy a számban van és azért jó hogy megcsináltattam,csak valahogy nehéz a megszokása:/ pl enni elég nehezen tudok még,a beszéd az elég tiszta,tehát az nem gond.
2017. febr. 22. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és esetleg aki műfoggal rendelkezik az mondhatna már tippet/javaslatot :) sokan mondják hogy ilyenkor cukorkát kell enni mert akkor hamarabb megszokom:D nem tudom miben segítene az:/
2017. febr. 22. 18:02
 2/3 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy nem kivehetős,hanem olyan mint egy rendes fog,tehát ne a kivehetősre gondoljatok
2017. febr. 22. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mondjuk 44 éves vagyok, és 3 implantátumfogam van, de tapasztalatom az, hogy idővel megszokod majd. Gondolom sokáig foghíjasan éltél, így neked is meg kell szoknod, hogy most már van fog ott. Pár hát és utána már neked is természetes lesz
2017. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!