Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan zajlik egy fogtömés?

Hogyan zajlik egy fogtömés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kiderült, hogy van 3 lyukas fogam, de csak nagyon pici lyuk van mindhármon (káriesz ((nem tudom, hogyan kell írni)) ). Ez a fogtömés hogyan zajlik? Nagyon meg vagyok ilyedve, semmi gond sem volt eddig a fogaimmal ráadásul a tűtöl is félek, ha érzéstelenítik. Ilyen kis tömésnél is érzéstelenítenek? Előre köszönöm!

2017. febr. 28. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A Google jó barátod: [link]
2017. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bemész, a doki jobb esetben megkérdezi, hogy kérsz-e szurit? Azonban nagyon pici lyuknál nem erőltetik.

Én ennek ellenére biztos kérnék! (kértem is)

Utána kifúrja, betömi.

Vége is.

Net tele videókkal is, ha úgy jobb.

2017. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia. Nekem is volt, illetve még sajna van ezzel egy kis gondom. Igen jobb esetben megkérdezik hogy kérsz-e érzéstelenítőt. A szuri egy picit kellemetlen lesz DE CSAK 1 MP.-ig utána szó szerint semmit nem érzel. Legalábbis fájdalmat nem. Ez picit nyugtató nem igaz? :) Szerintem kérj ha megkérdezik hogy kérsz-e.

A tömés szuri nélkül, nekem végülis nem fájt...

de nem is kellemes, igazéból mindig az volt bennem hogy bele kapaszkodok abba a székbe, és próbáltam másra gondolni, például filmekre, vagy bármi ami lekötött éppen...

:) Sok sikert neked, és ne felejtsd ne izgulj előre. Lehet aztán úgy jössz majd ki onnét hogy "Jézusom ettől féltem?" :D Máskor meg majd nevetve mész be :))

Nyugi ^^

2017. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!