Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyton lepedékes a nyelvem,...

Folyton lepedékes a nyelvem, és folyton kiszárad a torkom? Már nagyon idegesítő ez.

Figyelt kérdés
Egy példát írok, Szerdán beugrottam haveromék, 3 órakor beugrottam hozzá beszélgetni 5 órakor jöttem haza. Kiszáradt folyton a torkom meg a nyelvem, akkármennyi folyadékot iszok. És ez már évek óta így megy, és ez milyen probléma lehet? Például rendesen letakarítom a nyelvemről a vastag lepedéket, 2 nap múlva ugyan úgy rajta van vastagon.

#torok #szárazság #betegság.
2017. márc. 3. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Candida gombától van.
2017. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! Sejtettem hogy valami van mögötte. Szóval annyira kiszárad a szám hogy a torkom is kiszárad vele együtt és kapar meg minden. Hiába iszok rá vizet semmi hatása sincs. Egyetlen ami segít rajtam ha le kaparom a nyelvemről azt a fehér lepedéket. De durván 2 nap múlva megint teljesen olyan, és akkor ezzel mit lehet csinálni? Orvoshoz nem fordulok mert csak hülyének nézz.
2017. márc. 3. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Háziorvos írhat fel rá kenőcsöt, és érdemes lenne egy vérvételt is csinálni, illetve bőrgyógyásznak megmutatni.

Miért nézne hülyének az orvos? Az a dolga hogy elásson és tanácsokat adjon.

2017. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Új hàzi orvos van, sziriai vagy honnan jött. És folyton ciki kérdéseket tesz fel, meg ilyenek.
2017. márc. 4. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez is hozzátartozik. Sőt gomba esetén tuti megkérdezi hogy van-e a nemi szerveden is (főleg ha lány vagy), és nem azért mert őt ezt érdekli, hanem hogy kiderüljön milyen mértékű a probléma, milyen erősségű gyógyszert írjon fel és elküldjön-e további vizsgálatra. Lehet hogy mintát is kell vennie.

Ha a magánéletedről kérdez olyan témában aminek nincs köze az egészségedhez, arra nem vagy köteles válaszolni.

2017. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!