Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sárga lepedékes nyelv okai?

Sárga lepedékes nyelv okai?

Figyelt kérdés

1-2 napja tűnt fel hogy furcsább a nyelvem, mikor megnéztem, észrevettem hogy vastagabb fehér lepededék fedi, hátrébb kicdit sárgás színű. Megmostam meg próbáltam leszedni (fogmosásnál is szoktam néha mosni a nyelvem) és most fájdalmasabb a tapintása. Meg a lepedék alatt furcsán száraz a nyelvem, tele van apró repedésekkel ha közelről megnézem. Nem tudom, lehet alapból ilyen, sosem néztem még közelről ezelőtt:/

Okozhatja gyógyszer?

Az utobbi hetekben sokat vizsgálgattak, vérvétel is volt most pedig kezelésekre járok és vagy 5 féle gyógyszert szedek (szteroidot is), lehet hogy az egyik okozza. Vagy azért kérdezzek rá a dokinál is?



2016. dec. 27. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Iszol te eleget?? Gyanitom, nem igazan.
2016. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mindig jön össze sokszor van hogy elfelejtem:(

De most hogy szedem a gyógyszereket szerintem elég sokat szoktam inni egy nap.

2016. dec. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!