Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS most kaptam kiveheto...

SOS most kaptam kiveheto fogszabit tobbi lent?

Figyelt kérdés
Most kaptam kiveheto fogszabit ket db muanyag sin szeruseg ami pont rapasszol a fogaimra de ha beszelek vele nagyon nagyon durvan posze vagyok. A fogorvos azt mondta hogy 3honapig folyton hordjam kiveve kajalas es fogmosas de nem tudok igy elmenni suliba foleg hogy angol szakos vagyok szoval egesznap dumalnom kell es hiaba mondjak azt hogy sokaknak segitett a kiejtesben mert az angol olyan stb stb nekem mar megvan a rendes kiejtesem es ez csak elrontja az egeszet. Nagy baj lenne ha arra a 7-9orara nem lenne bent? Amugy mindig hordanam, csak nemtudom hogy ezalatt a kis ido alatt el tudna e mozdulni es ha igen akkor vissza tudna e menni a maradek 17-15oraban. Nem akarom hogy elmenjenek a fogai mert mar ket eve ezzel szenvedek most vegre levettek az allandot most meg posze vagyok...

2017. márc. 13. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Furcsa, nekem a kivehetőt csak este kellett hordani. Suliba nem tettem volna be. Szerintem az elég, ha otthon hordod. Nálam se lett gond belőle.

20N

2017. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!