Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 5db tejfogam van, csinálnak...

5db tejfogam van, csinálnak fogszabit?

Figyelt kérdés
12L vagyok, és már volt esti fogszabályzóm de nagyon rossz volt. 30E volt, és a végén kiállt egy pöcök (vagy mi:D) és felsértette az ínyem, ami borzalmasan fájt, mellesleg nagyon vérzett. Elmentünk a fogorvosomhoz, és azt mondta nem tud mitcsinálni. Hordtam egy évig (nagy kínok között), semmit nem ért. Amint letellt az egy év, ki is dobtam a kukába:/ Na, de az lenne a kérdésem, hogy van 5db tejfogam, és hogy fognak-e húzni hogy ha kell fogszabi? Mert nagyon csámpásak a fogaim, és az 5db tejfogból 3 mozoog. Volt olyan, hogy egy hónapban 6 tejfogam is kiesett (reggel, este mosom, csokikat utálom:D).

2016. dec. 26. 05:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg van tejfogad, állandót nem kapsz. A lányomnak már nincs (11 éves), de még ő is kivehetőt kap, mert nála az egész állkapcsot formálni kell még, sőt bizonyos arcizmai is gyengék, fejleszteni kell.
2016. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!