Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Évi egyszeri fogkőleszedés...

Évi egyszeri fogkőleszedés ingyenes?

Figyelt kérdés
Ha nem a körzeti fogorvoshoz megyek. Úgy hallottam évi egyszeri ingyenes. Az injekcióért fizetni kell? Kb. mennyi lehet?

2017. márc. 19. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a körzeti fogorvoshoz mész, akkor nem ingyenes 10ezer körül vannak az árak és injekciót nem szoktak adni hozzá, bár ha kéred, akkor magánban adnak.
2017. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Körzetinél ingyenes.Itt nálunk a magánfogorvosnál állkapcsonként 8000 Ft.
2017. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom.

Évi voltam.

2017. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes, körzetiben.

Máshol nálunk hatezer. Milyen injekcióról beszélsz? Nem gondolod, hogy végiginjekciózzák az egész szádat mindenhol egy fogkő miatt.

2017. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Hogy lenne már nem körzetinél ingyenes.

SZTK-ban asszem félévente lehet ingyen. Nekem a körzetivel sincs bajom, ott is megcsinálták rendesen.

Injekció nem kell ehhez, ez elég jelentéktelen beavatkozás.

2017. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akihez tartozunk Sztk-s orvoshoz ő nem a legjobb viszont van 2 kirendeltségi fogászat is, egy nagyvárosé és hozzá megyek. Utcailag hozzá tartozunk az asszisztens elmondása szerint, de nem értem hogy ha van Sztk-s...

Az injekciót max azért kérném mert be van gyulladva az ínyem és hát eléggé parázok is.

2017. márc. 19. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismerősöm szerint ilyeneknél van ez az évi 1 ingyenes kezelés, hát nem tudom, persze megkérdezem előtte is csak gondoltam hátha tud valaki valamit erről.
2017. márc. 19. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha körzeti fogorvoshoz mész, ott félévente ingyenes a fogkő eltávolítás. Viszont a legtöbb ilyenkor csak egyszerű kéziműszerekkel szedi le, ami nem a leghatékonyabb. Az ultrahangos depurálásért általában mindenhol fizetni kell, viszont az az igazán hatékony. Plusz utána homokfúvás és polírozás.
2017. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!