Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az elektromos fogke hasznalata...

Az elektromos fogke hasznalata nem fog artani par szuvas fogamnak? Illetve lehet hasznalni amalgam tomott fog tisztatasara is? Vagy inkabb ne

Figyelt kérdés

Vette egy Braun elektromos fogkefet,mert allitolag ez jobb mint a manualis,de eleg regen hasznaltam mar elektromosat, de elotte nem beszeltem rola a fogorvosommal,jovoheten van idopontom a szuvas fogam megcsinaltatasa erdekeben. Tobbet artana mint hasznana szerintetek? Kicsit felek hasznalni,nehogy felsertsen valamit.Velemenyek,tapasztalatok?

Koszi


2017. márc. 23. 16:01
 1/9 A kérdező kommentje:

*Vettem

Hasznalna

2017. márc. 23. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Földeld a szuvas fogadat, akkor nyugodtan moshatod villanyfogkefével!
2017. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem árt!
2017. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2-es hogy erted azt hogy "foldeld a szuvas fogadat"?

Utolso,koszi

2017. márc. 23. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobban tisztítanak mint a sima kézi fogkefék, éppen ezért nem fog ártani. Nyugodtan használd!
2017. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jo,megnyugodtam. Mindenesetre,nem fogom ranyomni meg erosen mozgatni. Koszonom
2017. márc. 23. 17:27
 7/9 A kérdező kommentje:
#2-Es,csak hogy tudd,nem lesz "foldelve" mert mindent megfizetek azert hogy megmentse a doki. Egyebkent,nem magyarorszagon elek,hanem Nemetorszagban,es mar volt egy gyokerkezeles,gyokertomes,sima tomes,es csiszolas stb,majd a koronat fogja ratenni. Eddig 500euro na meg ez a fogkefe se volt valami olcso.
2017. márc. 23. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elektromos fogkefét minimálisan rá kell nyomni, mozgatni viszont nem kell különösebben.

https://www.youtube.com/watch?v=SuehsevoUuU

Töméssel nem függ össze az elektromos fogkefe használata (amalgáméval sem). A szuvas fog viszont ha nem mossák, akkor tovább fog lyukadni. A tömött és/vagy szuvas fog éppen hogy nagyobb odafigyelést igényel, mint a többi - a fogorvos előtt és után is.

2017. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. márc. 23. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!