Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Használhatok elektromos...

Használhatok elektromos fogkefét, ha van tömésem?

Figyelt kérdés
És ha igen milyet ajánlotok 20k alatt?

2017. febr. 18. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
oral b nagyon jó, jó az alap is, ha akcioa 5-6 ezer rossmann.persze h hasznalhatsz.
2017. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is azt használok évek óta és nem árt a tömésnek. OralB-t használok nem a legdrágábbat,de nem is elgolcsóbbat és olyat,amihez bárhol lehet fejet kapni.
2017. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezek közül melyiket választanátok:

[link]

[link]

[link]


És a 3D technológiás jobb,, mint a 2D?

2017. febr. 18. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 750-et használom és nagyon meg vagyok elégedve vele.
2017. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Még annyi, hogy milyen fogkrémet ajánlotok? Pl ez milyen: [link]
2017. febr. 18. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne használni? Ha nem lehetne akkor szinte senki nem venne, szinte mindenkinek van legalább egy tömött foga.

Nekem is Oral-B van, már 6 éve használom ezt a márkát, elégedett vagyok vele.

2017. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 fogam tömték, semmi baja nincs. Nyigodtan használhatsz elektromosat
2017. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
természetesen használhatsz. a PRO 500, 400 és 750 között lényegileg nincsen különbség, a 400-as és 750-es gyakorlatilag a PRO 500 változatai, külsőségekben van csak különbség, illetve a 750-hez jár egy utazótok. a 3D technológia lényegesen jobbnak számít, mert a pulzáló mozgás megtöri a lepedékréteget, így az oszcilláló-rotáló mozgás hatékonyabban söpri le a lepedéket.
2017. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!