Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne a fogszabályzó?

Mennyibe kerülne a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Már többször is küldtek fogszabályzásra de mamám (vele élek) azt mondja, hogy 100-120 ezer forint és nekünk arra nincs pénzünk. Több ilyenről is olvastam már. Volt akinek olcsóbba került. Nekem az alsó fogsoromból kellene egy tejfogat kihúzni és utána az összehúzni fogszabival ezt a fogsorom. Valaki tud ezek után körülbelüli árat mondani? 14/L
2017. márc. 25. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
18 év alatt csak a készüléket kell kifizetni, ami kb.70-80ezer ft.
2017. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvostól, mert az ár nagyon változó.
2017. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat☺
2017. márc. 26. 00:13
 4/9 anonim válasza:
Hát tényleg a helyi fogorvosodtól kérdezd meg, mert pl nekem az alsó és a felső egyben csak 60ezer, szóval ha csak 1et nézünk az 30ezer forint, és szerintem az nem is olyan sok. Csak szerintem ez attól is függ hol vagy, hogy magán rendelőn vagy nem.
2017. márc. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az államilag támogatott ragasztott készülék 50.000 ft. Az éjszakai 5-10000.

Egy magánorvos már tényleg lehet, hogy százezreket is elkér.

2017. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Rendes fogszabályzó 180 ezer ft lett volna nekem de ez egy pénz lehúzás az egész mert még nem múltam el 18 éves és csak felül egy fogam áll ki meg alul 2 kicsit görbe meg kicsit a fogak hátrább állnak annyira nem vészes marad igy sajnos
2017. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# A 18 év alatti kedvezmény a kezelés idejére is vonatkozik, ami kb. két év. Tehát ahhoz hogy járjon a kedvezmény már 16 évesen el kell kezdeni a fogszabályzást. Ráadásul sok helyen várólista van, ami egy-két évet is jelenthet.
2017. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elkezdik a kezelést 18 év alatt, akkor már támogatott. Nekem azóta sem kell fizetni.
2017. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7 hát igen de én éjszakait akartam szemüveg és hallókészülék mellé nem mindegy éjszakai vagy rendes h csúfoljanak én koromban már gáz igy csúfolnak mind a mai napig
2017. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!