Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítő matrica használata...

Fogfehérítő matrica használata után, fehér foltos fogak?

Figyelt kérdés
Még csak egyszer használtam, kb 40 percig volt fent a 3D crest white fogfehérítő matrica. Viszont egy-két fogam iszonyú fehér foltos lett. Hülyén néz ki, rosszabb mint matrica előtt :/ Előfordult már valakivel hasonló? Halványodni fognak a fehér foltok? Félek ha felteszem a következő tapaszt, megint csak az a rész fog fehéredni... Pedig eddig csak jókat olvastam róla :(

2017. ápr. 13. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, neked javult? mert én is ugyanígy jártam, és félek, hogy foltos marad. :(
2017. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen javult! Egyből ittam utána egy kávét, ettem is, meg fogat mostam, eltelt egy kis idő és halványodtak a rikító fehér foltok! Azota viszont nem mertem használni... :/
2017. ápr. 28. 20:10
 3/6 anonim válasza:

A fehér foltok egyébként zománchibára utalnak. Nekem is olyan szokott lenni, aztán egybeolvadnak a fogam színével, és szuper lesz. :)


Ha esetleg valakinek aktuális a téma.

2018. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az üzenet:

Szia!


Idemásolom a kérdéseket, ha tudsz ezzel kapcsolatban válaszolni, akkor kérlek tedd meg :) a tapasztalataid szerint



1. Okozott -e valamilyen érzékenységet vagy fájdalmat stb.? (Vajon: Megéri megcsinálni kb.10 napra? )


2.Nem marja az ínyed?


3. Ha okozott fehér foltokat a fogadon és a érzékenységet, ezek mennyi idő után múltak el?


4.Maradandó károsodást nem okozott?


5. Ha fehér foltokat okozott akár az ínyen, akár a fogakon az ugye elmúlik és nem marad meg?

2020. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1. Semmiféle érzékenységet nem okozott, nem fájt a fogam használat közben és utána sem.

2. Nem.

3. Lefekvés előtt szoktam csinálni, másnap reggelre már nincs nyoma a fehér foltoknak.

4. Nem.

5. Lásd. 4.pont.


Mint mondtam zománc hibára utal. Előfordulhat az is, hogy valakinek foltos marad a foga végleg, nekem sosem maradt az.

2020. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én most próbáltam ki először és én is ugyan így jártam. Remélem el fog tűnni mert nagyon rosszul néz ki..
jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!