Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Philips Airfloss vagy másmilye...

Philips Airfloss vagy másmilyen szájzuhany?

Figyelt kérdés

sziasztok. szeretnék szájzuhanyt mert a zománcom pár fogon elkezdett lejönni, és nem akarom tovább dörzsölni fogkefével sem.

olyat szeretnék, ami nem zsinóros. az airflossra gondoltam, mert az elvileg elég erős.de azt fogköztisztítónak írja. nem tudom, ez mennyire nagy különbség a többi szájzuhanyhoz képest? kiválthatja a szájzuhanyt? köszi.



2017. ápr. 19. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezt honnan vetted, de a szájzuhany nem helyettesíti a fogmosást, csak kiegészíti azt. A lepedéket mechanikusan puha fogkefével körkörös mozdulatokkal el kell távolítani. Az őrült módon való vízszintes irányú sikálással koptatod ki a zománcot.

A szájzuhany pedig a fogközök tisztítására való, megelőzve ezzel az ínybetegségek kialakulását.

2017. ápr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából nem ez volt a kérdésem, de köszönöm a választ. pár fogamról kezdett el lejönni a zománc, csak azokat nem szeretném dörzsölni. már régóta csak puha kefés fogkefét használok, de ennél sajnos több változtatásra van szükségem.
2017. ápr. 21. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!