Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy néz ki jön a bölcsesség...

Úgy néz ki jön a bölcsesség fogam ez normális? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Úgy nézki jön a bölcsesség fogam, voltam fogdokinál de nem mondott semmi különöset csak ennyit, hogy "ja,jöhet következő!"

Hatul jön, de nem fog mellett/alatt, nem zavar más fogat, az ínyemben van az alsóálkapcsomban leghátul, de 1 nő, ez normális? Olvastam és kérdezgettem sokaknak 2 nő egyszerre vagy több, van egy kis fájdalmam fel van dagadva az ínyem is ez normális? Valamint,fáj (kibirhato valamennyire) mikorra mulik el? Mikor nő ki teljesen kb? Szájsebészet? Az még rosszabb lenne? Íny duzzadás ellen valami? Köszönöm a válaszokat!!!



2017. ápr. 24. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Atyaég! :D Ne parázd már ennyire túl. :D Az orvosod teljesen jól reagálta a helyzetet.
2017. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Van akinek csak 1 nő ki van akinek egy sem, és van akinek mind a 4 bölcsességfog kinő. Nekem mind a 4 kijött. 17 évesen már duzzadt, fájt. De végső kinövése mind a 4-nek olyan jó 10 év kellett. Normális, hogy duzzad, hogy fáj. Az is normális lesz ha egyik napról a másikra elmúlik, de mondjuk 4-5 hónap múlva újra duzzadni, fájni fog. Ha nem tudja az ínyedet átszakítani a fog, akkor érdemes elmenni a fogászatra mert a doki felvágja az ínyedet így kevésbé fog fájni. Ha a fog jó akkor nem húzzák, de van amikor eleve rosszul nő vagy már rossz a fog, akkor kihúzzák. Én hál istenek mind a 4 fogtól megszabadultam, kihúzták.
2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze, hogy normális. Nekem 19 évesen kezdett nőni az első, utána fél-1 éves eltéréssel kezd kijönni a többi, most tartok a 3.-nál.
2019. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!