Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leesett egy gumi a fogszabályz...

Leesett egy gumi a fogszabályzómról, ez baj?

Figyelt kérdés
Az alsó fogszabályzómról leesett egy gumi. Elvileg május végén kéne visszamenni az orvoshoz gumicserére. Menjek vissza előbb, hogy pótolja a leesett gumit?

2017. ápr. 29. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy leesett. Én nem mentem vissza csak ezért. Mondjuk nekem az alsó fogsorommal sose volt olyan nagy gond, inkább a felső miatt van fogszabim (alsóra csak a keresztbaparás miatt lett feltéve és minimális torlódás volt).


Ha van időd és a fogorvosnak szabad időpontja, menj el nyugodtan. De ha nem mész, akkor se lesz semmi negatív következménye.

2017. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egyetlen gumi sokat számítana, ott van még a többi, nem fog leesni a huzal. De ha nagyon zavar, akkor fel is hívhatod a dokit, és megmondja, vissza kell-e menned.
2017. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meg van a gumi próbáld visszatenni szemöldök-csipesszel. Nekem anno sikerült.
2017. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menj vele vissza mielőbb. Olvastam olyan esetet, akinek egy ilyen miatt 3hónappal tovább kellett viselnie, mert kimozdultak a fogai. Vagy ha megvan próbáld visszaügyeskedni.
2017. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!