Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hazi praktira fogfajasra?

Hazi praktira fogfajasra?

Figyelt kérdés

Barátomnak reggel ota iszonyatosan faj a foga.fokhagyma granulatumot tett ra,oblogette vizzel.nem hatott ezert sot tett ra,az 10 percig kb elnyomta a fajdalmat aztan ujra.vett be Dolgitot de nem mulasztotta el,palinkaval oblogette de semmi..2 Xilox port beledorzsolte de az sem hatott.

fogorvoshoz nem tud elmenni mert semmi ideje nincsen ra..mindennap 6-tol este 7ig dolgozik tehat..nem tudna eljutni mostanaba.en meg nem tudom mit csinaljak mar szegennyel..



2017. máj. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos dolgokra MUSZÁJ időt szakítani, nincs mese.

Nincs igazi praktika. Néha ez-az hat, de a fájdalomcsillapító a legjobb ötletem.

De van az a kínzó fogfájás, hogy SEMMI nem hat. S nem tudsz aludni, nem tudsz dolgozni... Muszáj kezelni.

2017. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a leghatásosabb módszer a pálinkával öblögetés és fájdalomcsillapító. Nekem olyan masszív fogfájásom volt 3éve 1héten keresztül hogy nem birtam egy helyben maradni és állandóan anyáztam. pálinkával öblögettem aztán fájdalomcsillapitó rá. pár nap elteltével egyáltalán nem fájt utána a fogam.


persze azóta rendbetetettem a fogaimat.


Ahogy az első válaszoló mondta. A párod vagy szakít rá időt vagy viselje el a fájdalmat. A fogak nem véletlenül fájnak ennyire.

2017. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan fogászat ahol este 8- ig vannak. Minden csak akarat kérdése. Fogfájásra nincs igazán jó módszer, arról nem is beszélve, hogy enni sem fog tudni, ha meg nem eszik, hogyan fog egész nap melózni?
2017. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elso kettonek koszi,harmadiknak: Pesten vagy mashol lehet van olyan fogaszat de a mi falunk annyira eldugott helyen van hogy itt csak 1 van.Pest pedig bo 4 ora innen.
2017. máj. 8. 06:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A fájó fog gyulladást jelent, ami bizony ellátást igényel. Mégis, hogy gondoltad majd a melóban fog pálinkával öblögetni? Hát akkor tuti kirúgják.
2017. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kollegaja meloba rugott be parszor megsem rugtak ki...:D orulok hogy neked ez jott le az egeszbol. ma megprobal elobb eljonni es elmegyunk fogorvoshoz,en csak hazi praktikakat akartam kerni amik esetleg masnal bevaltak.csak egy x ideig amig eljut fogorvoshoz.de latom leragadtak sokan annal hogy palinkaval meloba ne oblogesse,meghogy vannak fogaszatok 8-ig.igen vannak:)par orara innen.mire odaernenk bezarna.na de mindegy😀
2017. máj. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!