Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol mennyibe kerül egy fogimpl...

Hol mennyibe kerül egy fogimplantátum tokkal vonóval? Melyik implantátum fajták mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Egy metszőfogat kell pótoltatnom. Sokat nem értek hozzá, de olvastam olyat, hogy fém korona, de nem szeretnék bádogmosolyt :) Nem értek ezekhez, s 50 verzió egymás után erre-arra, s fogalmam sincs, hogy pontosan mi kell egy foghoz :(

Hál'Istennek nem voltak ilyen gondjaim eddig.


2017. máj. 8. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2007-ben 120ezer volt és az nem metszőfog.

Szerintem akár 140-160ezerrel is számolhatsz egy első implatnál, de miért nem nézel meg fogászati oldalak árlistáját?

De megnéztem neked egy Bp-i helyet 120-260ezer között bármennyi lehet... Mondjuk nem a legolcsóbb hely, de ilyet nem is bíznék egy kontárra...

2017. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olcsóbb helyeken 110ezer az implantátum és 30ezer a korona.


Jobb helyeken ennek a kétszerese is lehet.


SZTKban lehet hogy olcsóbb, de azt az ellenségemnek sem szívesen ajánlom.

2017. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Tudtommal azt jelenti hogy fém, hogy a váz fém, de rajta porcelánbevonat van. Ma már nem csinálnak olyan "bádogmosolyt" mint öreganyáinknak.

Implantátumnál van egy műgyökér+csavar+korona, ez pótolja a foggyökeret/fogat

A reklámárak csak a műgyökért+csavart tartalmazzák.

Én még fizettem a CT-ért, (bal felső 5-ös)kellett csontpótlás is, végül a reklámár duplája lett.

Azt nem írod, hogy foghiány van, vagy letörött. A koronát is rá kell tenni valamire, lecsiszolt fogra vagy beültetett implantátumra. Egyébként a magyar "denti" implantátum teljesen megfelel.

Én 200-at félretennék rá. Nincsenek kőbe vésett árak sehol, mivel minden páciens más.

2017. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!