Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Válthatok fogszabályzó szakorv...

Válthatok fogszabályzó szakorvost elrontott fogsor miatt? Ha igen, mi a menete? 17/L

Figyelt kérdés

Egy magán fogszabályzó szakorvoshoz mentem fogszabályzót csináltatni.Már az elején fura volt, hogy nem csinált az orvos röntgent, a fogkövet se szedte le, a lyukas fogaimat se tömte be, mielőtt feltette volna a fogszabályzót.Levette a mintát, és másik alkalommal már fel is rakta.Egy ideig nagyon szépen javultak a fogaim, bár egy-két brekett folyton leesett, de ezeket mindig visszaragasztotta.Most viszont már ott tartok, hogy az alsó fogszabályzómon konkrétan majdnem az összes leesett, a fogaim rosszabbul néznek ki mint azelőtt,mielőtt felrakta és a hó végére kaptam csak időpontot.

A fogszabályzó, a havi aktiválásokkal együtt majdnem 400.000 forintba kerül.

Miután a készülék árát kifizettem, át szeretnék menni egy másik magán fogorvoshoz, de nem tudom van-e ilyenre lehetőség.


2017. máj. 8. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)


Ne keseredj el, át lehet menni, bár ha rosszul csinálta meg az előző akkor lehet újra kell mindent csinálni ami sok pénz lesz.

Ha ilyen eset következik be, akkor tudsz szerezni szakvéleményt és lehet pert indítani a jelenlegi orvos ellen, így még akár nyertesen is kijöhetsz a dologból.


Esetleg egy képet tudsz küldeni a fogaidról, fogszabályzódról?

Mióta van fent?

2017. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nem esett le a brekett, de nekem a felső fogsorom volt össze-vissza, azt rendbetették, az alsót viszont ugye hozzá kell igazítani, és bár az tökéletesen állt, most szép nagy lukak vannak a fogaim között, mert éppen odébbhúzzák az egész fogsort kb.


Szóval nem biztos, hogy rosszat jelent, lehet, hogy csak egy átmeneti állapot, mint nálam.


Viszont igaza van az előttem szólónak, elég sokba kerülhet az új kezelőorvos.

De ha tényleg ilyen rossz, akkor válts!

2017. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!