Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vokt már valakinek altatásban...

Vokt már valakinek altatásban fogászati kezelése? Nekem most lesz mert sajnos hányingeres vagyok és ha a számba nyúl nak öklendezem. Mire számítsak? Nagyon rossz? Nagyon fogok hányni ébredés után?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom és be is utaltak, és a szájsebészeten közölték, hogy nem fognak elaltatni mert csak szellemi fogyatékosokat altatnak... Te magánklinikára mentél? Vagy fizetni lehet érte államiban?
2017. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem eszel és nem fogsz... hmmm, ez nem rossz ötlet, nekem is úgy kéne, mert rettegek a fogorvostól, pedig a letört fogamat meg kell csináltatnom.
2017. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Magánrendelőben voltam. És nagyon kedvesem. Sokan választják a fóbi miatt vagy mert hányingeresek vagy csak mert altatásban egyszerre több fogat is megtudnak csinálni. Én sem vagyok fogyatékos csak egy rossz emlék és fogorvos miatt előjött ez a szorongás és már a tükörtől is öklendezem.
2017. máj. 8. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy ilyet is csinálnak. Utánanézek mert én is eléggé fobiás vagyok.
2017. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodtam rajta, mert nekem is nagyon érzékeny a torkom, már fogmosáskor öklendezem. Végül nem vállaltam be, mert jóval drágább így. Plusz a gond, hogy megcsinálod ha két hónap múlva letörik a fogadból egy darab, megint mehetsz altatásra. Manapság elég jó orvosok is vannak, tényleg fájdalommentesen tudnak kezelni. Nekem az öklendezés sem volt gond, az orvos ilyenkor megállt megkérdezte, hogy jól vagyok-e. Szerintem jobban jársz ha elmész egy jó dokihoz, megcsinálja neked a fogaidat, aztán meg az altatásra szánt 50 000 Ftból veszel magad jutalmul valamit amirre nagyon vágysz.
2017. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én altatóorvosként úgy vagyok vele, hogy bármi inkább, mint az altatás. Az altatás egy igazi veszélyes üzem, és nincs kedvem teleokádott tüdővel, vagy letört foggal ébredni.
2017. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Altatóorvosként nagyon szépen írsz...sajnos sokan nem értik milyen az amikor egyszerűen a szájába nyúl a fogorvos és csak öklendezik tőle folyamatosa. Ráadásul nekem nem egy fogamat kell rendbehozni és többszöri próbálkozás után ez az utolsó mentsváram.
2017. máj. 9. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
És mennyibe kerül? Én eddig 110 E alatt nem találtam.
2017. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt hangnemben írtam, kedves kérdező. Az, hogy nem tetszik amit írtam más kérdés.
2017. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tesóm volt már..azt mondta nem altatás, csak ilyen bódítás féle, nincs ébredés, mert el sem alszol, azt mondta kicsit később úgy érezte hogy simán tudna vezetni is,de azért inkább a párja vezetett

Évekkel ezelőtt volt, nem emlékszem mennyi, csak arra hogy kiakadtam, hogy milyen sok..

Mondjuk a Bátorfinál ha visszaköszönnek már azért is fizetsz...

2020. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!