Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyelv alatt most mértem a...

Nyelv alatt most mértem a hőmet, sajnos nem tudtam egyből ébredés után mérni ezért csak most. Nyelv alatt most 37 fok. Jelenthet ez babát? Vagy ez a hő most nem ér semmit, mert nem ébredéskor mértem? Ma nem kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyiket mértél eddig? Mert vonj ki belőle kb 2 tizedet. Az ébredési hő számít de hallottunk már olyat hogy valakinek az esti jött be. Nekem is este mindíg kb uannyi mig a reggeli hol felmegy hol leesik. Szerintem hagyd a hőmérőzést mert sok esetben megbízhatatlan, vegyél egy tesztet és csináld meg! Ha nega és nem jön meg, tesztej pár nap múlva. Szorítok! Aztán majd írd meg!
2008. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A reggeli a mérvadó. De ez a hőmérősdi nekem sem jött be, viszont a nem várt mensi napján pozitív eredményt kaptam.
2008. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, az már kell, hogy mutasson valamit! Ha egy kicsit le is vonsz belőle, még mindig jó a hőd, bár az is igaz, hogy van úgy, hogy csak miután megjött, azután megy le, vagy aznap reggel, hogy megjön! A legjobb talán az lenne, ha vennél tesztet, és ha esetleg negatív, de még pár nap múlva sincs meg, megismétled!
2008. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!