Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 22 évesen szerintetek gáz...

22 évesen szerintetek gáz fogszabalyzót felrakatni? Igen vagy nem

Figyelt kérdés
Kár hogy nem lett vele foglalkozva mikor kicsi voltam, sőt azzal sem hogy megromlott a látásom azt is magamnak intéztem de ez van. Szóval?

2017. máj. 9. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Srác vagyok
2017. máj. 9. 14:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van és ugyanennyi idős vagyok. Jobb lenne nélküle, de még mindig inkább a fogszabályzó, mint az igénytelen ronda fogsor.

Egyébként csak rávenni nehéz magad arra, hogy felrakják utána pár hónap után már nem is foglalkoztat, hogy rajtad van.

2017. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most gáznak tűnik, de ha tényleg szükséged van rá, akkor később piszok hálás leszel érte magadnak.


Max. mennyi idő? 1 év, 1,5? Nabumm...

2017. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Sőt hidd el az önbizalmadnak is jót tesz!
2017. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem gáz ha törődsz magaddal. Volt több ismerősöm aki később tetette fel. Az egyik már két felnőtt gyerekes anyuka. Kb 42 éves volt mikor fogszabályozója lett. Szép fogakat akart. Ennyi.
2017. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, egyik kedvenc youtuberem is hasonló korban van és neki is van fogszabályzója.

https://www.youtube.com/watch?v=QLx-IepSAE4

2017. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tesóm meg anője most rakatott 33 évesen nem is vettem észre csak két hónap után annyira észrevehetetlen.
2017. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30 vagyok, fogszabályzóm van. Nem érzem gáznak, sőt ahova járok fogorvoshoz ott sok felnőttnek csinálják a fogszabályozást.
2017. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma már vannak olyan fogszabályozók amik nem úgy néznek ki minha acélkalodában lennének a fogaid


sőt vannak akik divatból feltetetik

2017. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem egy barátnőm is ennyi idősen csináltatott, szerintem nem gáz. csak sokáig tart, vagyis több ideig, mint egy tizenévesnél.

ha szükség van a korrigálásra, akkor vágj bele!

(levétel után majd kicsit fehéríteni kell majd)

2017. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!