Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosok általában jó...

A fogorvosok általában jó pszichológiai érzékkel rendelkeznek? Honnan ered náluk a jó emberismeret?

Figyelt kérdés
Nekem ez a benyomásom.A fogorvosom például úgy megtudott nyugtatni amikor először voltam nála,hogy észre sem vettem és háromféle dolgot is megcsinált.Sajnos előzőleg régebben voltam olyan fogorvosnál is akirő mindezek nem mondhatók el,azért is féltem évkig fogorvoshoz mennni.

2017. jún. 2. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam angyali fogorvossal sztk-ban és idegbeteggel magánban.. Szóval bármilyen lehet. Alapból viszont a szakmához szerintem a minimum lenne az empátia, kedvesség, megértés.
2017. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről én is hallottam,hogy sokan esküsznek a magán orvosokra,de ott is van mindenféle.Még jó nevű,menő magán rendelőben is nem egy panasz volt egy adott fogszakorvosra.
2017. jún. 2. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony.

Ilyenek.

Első intelligencia tartomány az empátia.


Amennyiben egy betegre van idő, akkor még a paradicsom ára is szóba kerülhet a zúgpiacon - beszéd közben.

Sajnos túlterheltek.

2017. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!