Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki pszichológiai problémá...

Van aki pszichológiai problémák (szorongás) miatt bukott meg egy vagy több tantárgyból?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk próbálkozott egy srác ezzel a dumával az anyjánál. De aztán kiderült, hogy csak lusta.
2017. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egyetemista vagyok és volt olyan, hogy elhagytam kurzusaimat, mert nagyon szorongtam. Az egyetemen éppen senkit nem érdekel, hogy hogy és mit csinálsz, de ha nem egyetemista vagy, akkor kérj nagyon hamar segítséget.

Mondd el, hogy szorongsz. Ha nem tudnak róla, nem fogja őket érdekelni.

2017. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Hidd el hogy nem lusta a depressziós ember, ez egy komoly állapot, bizonyára te nem voltál (még) ilyen helyzetbe. Nem tudod milyen érzés, hogy pl. Amivel te nem is törödsz, az iránt egy beteg szorongást érez.
2017. máj. 17. 20:36
 4/6 anonim válasza:
Ha valakit ilyen dolgok gyötörnek, sürgősen segítséget kell kérni, más különben senkit nem fog érdekelni. Megvallva az őszintét, elég nagy hülyeségnek tartom,ha valaki emiatt megbukik, ráadásul még a család se veszi észre? Az régen rossz mind a két féltől. Orvoshoz vagy szoc.ped.-hez kell fordulni minnél előbb, mert senkit sem fog érdekelni.
2017. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk szóbelin szeretik kivágni azokat, akik túlságosan hebegnek vagy szerencsétlenkednek. Ilyen szempontból el tudom képzelni a dolgot. Az oktató konkrétan arra megy rá, hogy a másikat nyomassza. Forgatja a szemeit, kötekszik, kicsit olyan, mint egy szivatós állásinterjú. És ha a diák nem reagál jól, akkor "majd legközelebb". Voltam nála, már csak a rémtörténetek miatt is stresszesen mentem be, ki is vágott. Másodszorra viszont átengedett vigyorogva. Engem, akinél ez a szereplés dolog örök gond volt. :D

20l

2017. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyetemen volt ilyen. nem mertem bemenni az előadásokra, szemináriumokra. vizsgázni könnyebb volt egy fokkal.
2017. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!